شرکت آریا کاجیکا

آریا کاجیکا – نماینده رسمی و انحصاری شرکت .InkJet, Inc آمریکا در خاورمیانه – شرکتی پر سابقه و پویاست. بخش جت پرینتر شرکت که از سال ۱۳۸۰ عملا سکاندار شرکت می باشد، به نحو چشمگیری گسترش یافته و این روزها موتور محرک فعالیت آن محسوب می گردد.

تمامی چاپگر ها و جت پرینتر های شناخته شده دنیا و کلیه جوهرها ، میکاپ ها ، حلال ها، قطعات یدکی ریبون و خدمات سرویس، تعمیرات و نگهداری آنها تحت پوشش فعالیت آریا کاجیکا قرار دارد. ما با معرفی، پشتیبانی فنی و فروش موفق و مثال زدنی محصولات شرکت Independent Ink برای جت پرینترهای دومینو ، ایماژ ، ویدیوجت و لینکس و قطعات یدکی و خدمات فنی این دستگاه ها فعالیت خود را آغاز کردیم و با فروش و پشتیبانی دستگاه های جت پرینتر شرکت KGK ژاپن در ایران، مجموعه کاری خود را به صورت چشمگیری گسترش داده ایم به گونه ای که امروز با فروش صد ها دستگاه جت پرینتر و ده ها هزار لیتر جوهر و مواد مصرفی تولیدی شرکت IJI آمریکا در ایران و کشورهای همسایه بزرگترین و معتبرترین تامین کننده این محصولات در غرب آسیا به حساب می آییم.

تلاش ما بر این بوده است که کارآمدترین کارشناسان و متخصصان فنی جت پرینتر را گردهم آوریم تا رضایت دارندگان همه مدل های جت پرینتر را با خود داشته باشیم. همکاران و متخصصین ما زندگی حرفه ای خود را در زمینه جت پرینتر، چاپ یا بسته بندی سپری کرده اند . آنها از پیشگامانی مانند : دومینو، ایماژ، تتراپک، لینکس، مارکم، ایشیدا، سافتلن، ویدیوجت، یونولیت، صنایع بسته بندی و . . . به ما پیوسته اند.

ما بهترین راهکارها ، روش ها و تجربیات این مجموعه نفیس از انسان های مجرب را به کار گرفته ایم و چنین است که با در دست داشتن بهترین ها، راه ها بر ما گشوده شده اند و اشتباهات ما به حداقل رسیده است.در این سال ها ما با آموزش مکرر کارمندان و همکاران خود همیشه با تکنولوژی روز جت پرینتر همگام بوده ایم . به روز بودن و کامل بودن مواد مصرفی و قطعات یدکی شرکت آریا کاجیکا از جمله امتیازات و برتری های این شرکت در نظر مشتریان می باشد . با این حال آریا کاجیکا در دانش ، تکنولوژی ، مدیریت و ارایه خدمات و در پیگیری ، بررسی و پذیرش تغییرات پیش قدم است. ما به مشارکت همکاران خود در مالکیت شرکت قویا معتقدیم . توجه بسیاری به رشد و EBITDA داریم و مشتری را شریک خود می دانیم .


آدرس: کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص کرج – خیابان داروپخش – کوچه ششم – پلاک ۴

تلفن‌ تماس : ۴۹۲۱۴-۰۲۱

شماره واتساپ : ۴۹۲۱۴۰۰-۰۹۲۰

ایمیل : info@aryakgk.com

 ساعات کاری : شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ و روزهای پنج‌شنبه از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲:۳۰